Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő (Járműkarbantartás) (Szolnok)

  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Máv-csoport
MÁV-START

Villanyszerelő (járműkarbantartás)
munkatársat keresünk

Érdekel a járműszerelés és hosszútávú munkát keresel? Jelentkezz szolnoki mozdony- vagy kocsiműhelyünkbe, ha villanyszerelő vagy villamossági (járműszerelő/gépszerelő) végzettséggel rendelkezel!

Feladatok

  • vasúti járművek vizsgálata, hibafeltárása, javítása és karbantartása
  • villamos vezérlések javítása, beállítása, ellenőrzése
  • járművillamossági berendezések, kapcsolók és készülékek szerelése, javítása, be- illetve kikötése
  • mérőműszerek működésének és állapotának ellenőrzése
  • akkumulátorok karbantartása, javítása, ellenőrzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • villamossági végzettség (pl. villanyszerelő vagy elektronikai műszerész vagy nagyvasúti járműszerelő vagy kötöttpályás járművillamossági szerelő vagy villamosgép szerelő vagy közlekedésgép szerelő)
  • orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • megbízható jövedelem, bruttó 229.300,- Ft/hó kezdő alapbér
  • béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400,- Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900,- Ft/év)
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 1/511-7519 / 01-75-19

2019. augusztus 31.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre