Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő, ipari villanyszerelő

  • Techvisie
  • Hollandia, Külföld
  • A hirdetés 18 napja lejárt

A Techvisie egy hollandiai munkaközvetítő iroda, amely immáron 20 éve bocsátja piacra szakembereit a holland munkaerőpiacra. Jelenleg több mint 500 szakember dolgozik cégünknek Európa számos országából.

Feladatok:

A villanyszerelő feladatkörébe a következő munkálatok tartozhatnak:

  • Ipari villanyszerelés, középületek villanyszerelése
  • Kapcsolószekrények építése, bekötése
  • Új épületek villanyszerelése vagy felújítási munkák
  • Kábelek vezetése, kábelcsatorna kialakítás
  • Adat és telekommunikáció
  • Tűzjelző rendszerek/biztonsági berendezések beszerelése

Elvárások:

  • Releváns szakmai képesítés
  • Minimum 3-5 év szakmai gyakorlat, külföldön szerzett gyakorlat előny
  • Önállóan vagy páros munkavégzés műszaki tervrajz alapján
  • VCA/SCC vizsga előny
  • Jogosítvány (B), saját gépjármű
  • Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség (megfelelés esetén)
  • Hollandiai bejelentés, teljes munkaidős állás
  • Versenyképes heti fizetés
  • Fizetett szabadság
  • Túlóra lehetőség
  • Ingyenes szállás (saját szoba, internetkapcsolat, főzési lehetőség)
  • Holland egészségbiztosítás
  • Holland nyelvtanulás biztosítása
  • Továbbképzési lehetőség (VCA, NEN3140, ATEX,emelőgépkezelő vizsga)
  • Magyar kapcsolattartó

Kérjük, küldje el  német vagy angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát.

Érdeklődni telefonon munkanapokon 8.30-17.30 között lehet a +31 570 664 309-es telefonszámon.

Helyek Hollandia
Külföld
Kategória Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre