www.cvonline.hu

Villanyszerelő, Hűtőgépszerelő, Klímaszerelő

Hozzáadva: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1195117

Hűtéstechnikai termékek értékesítésével és szervizelésével foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:
Feladatok:

  • Hűtéstechnikai berendezések telepítése, szervizelése

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása, étkeztetés térítése

Előnyök:
  • Angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát!