Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Győr

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.12.24.
Jelentkezési határidő: 2018.12.01.
Hirdetés azonosító: 1838599

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • B kategóriás jogosítvány

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Ügyfélváltozás miatti fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálat, helyszíni fogyasztásmérő hitelesítési vizsgálat
  • Üzemi kapcsolások és feszültség-mentesítések elvégzése feljogosítás szerint
  • Közép feszültségű, kis feszültségű hálózatok karbantartása
  • Kis feszültség egyedi és csoportos hibaelhárítás, közép feszültség üzemzavar behatárolás, hibaelhárítás
  • KÖF/KIF transzformátor állomás üzemzavar elhárítás
  • Közvilágítási hálózat hibabehatárolás, hibák javítása
  • Kis feszültség alatti munkavégzés
  • Készenléti ügyelet

Előny:

  • Erősáramú villanyszerelő végzettség
  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomésüzemeltető tanfolyam
  • KIF KAM, FSMS szerelői klienskezelői ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Havi 20%-os fix bérjuttatás az alapbéren felül
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségügyi biztosítás és járóbeteg-ellátás biztosítása, amely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Az alapbér készenléti és túlórapótlékkal egészül ki
  • Modern eszközök és szerszámok használata
  • Technikusi/felsőfokú képzések támogatása
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok számára is
  • Költözés esetén albérleti támogatás (100 km felett)

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. energetikai szolgáltató partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre