Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő Gépsorokhoz Németországba

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország - Ulm, Regensburg, Karlsruhe, Stuttgart, Biberach, Friedrichshafen

Munkakezdés ideje: azonnal

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több helyre

Villanyszerelőket gépsorokhoz

Az Ön feladata:

– gyárak gépsorainak üzembe helyezése, bekötése, kábelezése

– adatkábelek behúzása

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás (A2-B1)

– gépészeti ismeretek

– villanyszerelő végzettség

– tapasztalat ipari villanyszerelőként

– kapcsolási rajz, illetve tervek olvasása

– B kategóriás jogosítvány

– előny: saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: nettó 1600-1900 euró / hó (tapasztalattól és munkahelytől függően) + ingyenesen biztosított szállás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Műszaki Projektvezető

HSA Kft.

Erős nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, agrá...
Hajdú-Bihar

Automatizálási mérnök

HSA Kft.

Ipari automatizálási és informatikai szolgáltat...
Hajdú-Bihar

Key Account Manager

HSA Kft.

Feladatok: Üzleti látogatások bonyolítása megl...
Hajdú-Bihar