Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő (f/n)

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Közép-kelet európai munkaerő toborzás területén 30 éves tapasztalattal rendelkező vállalatunk ipari és épületvillamossági területre keres saját állományába munkatársakat. Az R+S Group több, mint 3.800 főt foglalkoztat 28 telephelyen.

Hosszútávú projektjeink számára

Villanyszerelőket (f/n)

keresünk.

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony, német bejelentés
  • iGZ kollektív munkaszerződés szerinti pontos és teljesítésnek megfelelő bérezés
  • Éves szabadság: 24-30 munkanap
  • Korrekt, pontos bérkifizetés
  • Kiutazástámogatás 180€ értékben
  • Garantált kezdőfizetés bruttó 12,50€/órától + nettó 10€/ledolgozott nap (napi díj, Auslöse), vagy nettó 42€ teljes Auslöse. Ez a garantált bérminimum sikeres próbamunka esetén, ami csak emelkedhet.
  • Hazautazási hozzájárulás alkalmanként 70€
  • Túlórapótlék: 25%, 50%, 100%, 150%
  • Szabadságpénz, karácsonyi pénz
  • 500€ prémium ( munkatárs ajánlása esetén)
  • Ingyenes szállás egyágyas szobákban, jó kürülmények között
  • Teljes munkabér melletti továbbképzés saját továbbképző központunkban
  • Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést (PSA), minőségi szerszámokat bíztosítunk
  • Magyar nyelvű munkatársunk áll rendelkezésükre Németországban

Munkakör:

  • Lakó- és ipari épületek villanyszerelése rajzok alapján
  • Komponensek és csoportok szerelése
  • Telepítésrendszerek szerelése
  • Tápkábelek és adatvezetékek telepítése és üzembehelyezése
  • Kapcsoló- ill. vezérlőberendezések készülékeinek felépítése

Elvárások:

  • Kommunikációs színtű német nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség, munkatapasztalat
  • Gépjárművezetői engedély (B), saját autó előnyt jelent
  • Nyitottság szakmai fejlődésre
  • Utazási hajlandóság
  • Megbízható személyiség
Helyek Németország
Külföld
Kategória Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre