Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő - felülvizsgáló

  • Ampervadász Kft.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Ampervadász Kft. agilis csapatába

kollégákat keres!

Munkavégzés helye: Magyarország közigazgatási határain belül, de többségében Budapesten.

Feladatok: Érintésvédelmi-, villámvédelmi-, tűzvédelmi felülvizsgálatok elvégzése.

Munkaidő: Normál napi 8 óra

Feltételek: Villanyszerelő vagy erősáramú végzettség, B kategóriás jogosítvány, lehetőleg budapesti tartózkodási hely.

Elvárások: Önálló, precíz munkavégzés. Internet, mail, Excel ismerete, ügyfélorientált magatartás.

Amit nyújtunk: Kiemelt bérezés, és juttatások, prémium, céges telefon, kiváló munkaeszközök használata, fizetett támogatott tanulási lehetőség.

Előnyben: Érintésvédelmi, Szabványossági, RB, Villámvédelmi felülvizsgálói képesítéssel rendelkezők.

A jelentkezéseket elektronikusan várjuk.

Helyek Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Elektronikai szaktanácsadó, Energetikai menedzser, Energetikus
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre