www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ / ELEKTROTECHNIKUS

  • A hirdetés 910 napja lejárt

Dél-németországi munkavégzésre keresünk

Munkatársat kapcsolószekrények gyártásához

Feladatok:

  • Ipari robotok, gyártósorok kapcsolószekrényeinek előregyártása kapcsolási rajz alapján
  • Mechanikai összeszerelés
  • Vezetékelés
  • Funkcióellenőrzés
  • Végleges beépítés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, erős-gyengeáramú technikus, műszerész, stb.)
  • Alapfokú német nyelvtudás (egyes esetekben angol is elfogadható!)
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Középfokú német nyelvismeret
  • Külföldön szerzett munkatapasztalat
  • Kapcsolószekrények előregyártásában szerzett tapasztalat
  • SPS ismeretek

Amit kínálunk:

  • Dél-németországi munkahely
  • Hosszú távú határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Átlagon felüli fizetés EUR-ban
  • 170+ túlóra lehetőség
  • Teljeskörű ügyintézés(német adószám, lakcímbejelentés)
  • Ingyenes szállás

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy az interjúztatás Miskolcon történik!

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát az alábbi  e-mail címünkre a pozíció megjelölésével, illetve regisztrációját is szívesen fogadjuk weboldalunkon keresztül.