Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Villanyszerelő (Budapest, Szajol, Hatvan, Vác, Érd, Tatabánya, Kimle, Nagyszentjános)

  • A hirdetés 21 napja lejárt

MÁV Zrt.
villanyszerelő

Helység
Budapest (Pestszentlőrinc, Óbuda), Szajol, Hatvan, Vác, Érd, Tatabánya, Kimle, Nagyszentjános

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • villamos felsővezetéki hálózat és a kapcsolódó berendezések fenntartási munkálatainak elvégzése
  • a felsővezeték rendszer meghibásodása, üzemzavara esetén hibaelhárítási és helyreállítási munkálatokban való részvétel
  • a felhasználásra kerülő felsővezetéki szerelvények műhelyi szintű gyártása, javítása, felújítása

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú iskolai végzettség (szakmunkás/szakiskolai) –villamosipari vagy vasipari szakképesítés
  • orvosi alkalmasság
  • szabadban, nagyfeszültségű rendszerek környezetében végzett tevékenység vállalása
  • a munkakör betöltéséhez szükséges elméleti és gyakorlati ismeretek megszerzése

A hatósági vizsgákat első vizsgaalkalommal sikeresen teljesítő munkavállalók akár bruttó 40 000 Ft egyszeri juttatásban részesülhetnek.

Előnyt jelent

  • állami középiskolai végzettség (érettségi)

Amit ajánlunk
A munkáltató által biztosított vasúti képesítések megszerzését követően az elérhető havi bruttó jövedelem pótlékokkal és cafeteriával együtt akár 255.000-325.000 Ft.

Amit ajánlunk továbbá:

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2018.10.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Schvarcz Zsuzsa Dóra 1/511-1905

Várjuk jelentkezését

Helyek Budapest
Pest
Szajol
Jász-Nagykun-Szolnok
Hatvan
Heves
Vác
Érd
Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kimle
Győr-Moson-Sopron
Nagyszentjános
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka > Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre