Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Barcs

  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,
a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres
barcsi gyártóüzemébe

villanyszerelő

munkatársat

Feladatod lesz:

  • Tejipari villamos berendezések, szivattyúk, motorok, rendszeres ellenőrzése, szükség esetén beavatkozások elvégzése, a műszaki állapot és az üzemkészség fenntartása
  • Esetleges meghibásodások, rendellenességek jelzése, hibák elhárítása
  • Karbantartási, üzemellenőrzési munkák elvégzése
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása
  • Folyamatos termelés műszaki feltételeinek biztosítása
  • Dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Felelősségteljes munka, előrelépési lehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás: bruttó 264.000,- Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében akár 100.000,- jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 7570 Barcs, Mészégető u. – korábban Dráva Tej üzeme

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével.

Helyek Barcs
Somogy
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre