Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamossági karbantartó

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Tiszaújvárosi termelő vállalat bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Elektromos rendszerek javítás (szenzorok), fejlesztése,
  • Alap szintű villamos rajzok készítése,
  • Megelőző karbantartási feladatok ellátása,
  • Szoros együttműködés munkatársakkal, felettesekkel.

Elvárások:

  • Villamossági szakirányú végzettség,
  • Villamos karbantartó munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • Villamos műszaki rajzok, kapcsolási rajzok olvasása, értelmezése,
  • Alap szintű hajtás- és szenzortechnikai rendszer ismeretek,
  • Targoncavezetői vagy emelőkosaras berendezéskezelő engedély előny,
  • 1 műszakos munkarend vállalása (H-P 6:00 – 14:00).

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő, egyedi bérezési feltételek,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre