Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamossági járműszerelő (Székesfehérvár)

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

MÁV-START
MÁV-csoport

VILLAMOSSÁGI JÁRMŰSZERELŐ

munkatársat keresünk

Székesfehérvári telephelyünkre keresünk villamossági végzettséggel rendelkező kollégát a vasúti járművek karbantartásával foglalkozó csapatunkba. Szakmai fejlődésed nálunk garantált, jelentkezz még ma!

Feladatok

  • Vasúti mozdonyok és motorvonatok javítása, karbantartása
  • Vasúti járműveken önálló hibafeltárás és elhárítás végzése
  • Villamossági munkák elvégzése a vasúti járműveken

Munkakör betöltésének feltételei

  • Villamossági szakirányú végzettség (villanyszerelő, villamosgép szerelő, elektronikai műszerész)
  • Orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • "C" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható jövedelem, bruttó 239.900,- Ft/hó kezdő alapbér
  • Béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400,- Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900,- Ft/év)
  • A havi nettó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Székesfehérvár

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 1/511-7519 / 01-75-19

vagy 30/700-5712

2019. szeptember 29.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre