Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamossági járműszerelő (Székesfehérvár)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 108 napja lejárt

MÁV-csoport

VILLAMOSSÁGI JÁRMŰSZERELŐ

munkatársat keresünk Székesfehérvári telephelyünkre, a vasúti járművek karbantartását végző csapatunkba új Villamossági járműszerelő kollégát keresünk.

Feladatok

  • a vasúti járművek villamos és mechanikus szerkezeti, segédüzemi és erőátviteli berendezéseinek javítása, karbantartása
  • vasúti járműveken önálló hibafeltárás és elhárítás
  • dízelmotorok beszabályozása, beállítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (műszaki szakmunkásképző vagy érettségi)

Előnyt jelent

  • villamos szakirányú (pl. villanyszerelő, villamos gépszerelő, elektroműszerész, stb.) iskolai végzettség
  • "C" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem, bruttó 218.400 Ft/hó kezdő alapbér
  • béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria: bruttó 271.400 Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900 Ft/év)
  • a havi bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Székesfehérvár

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 06-1-511-7519 / 01-75-19

2018. augusztus 30.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre