Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamossági járműszerelő (Békéscsaba)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Békéscsaba, Békés
  • A hirdetés 23 napja lejárt

MÁV-START
MÁV-csoport

VILLAMOSSÁGI JÁRMŰSZERELŐ

munkatársat keresünk

Szívesen vennél részt új technológiák megismerésében? Jártas vagy műszaki tevékenységek lebonyolításában? Csatlakozz csapatunkhoz! Ha érdekelnek a részletek, olvass tovább és jelentkezz a békéscsabai telephelyünkre mihamarabb!

Feladatok

  • vasúti járművek fékszerkezeti elemeinek és futóműveinek javítása, karbantartása
  • vasúti járművek valamennyi villamos és mechanikus szerkezeti elemeinek, belső berendezéseinek javítása, karbantartása
  • vasúti járműveken önálló hibafeltárás és elhárítása
  • vasúti járművek villamos berendezéseinek kimérése
  • korszerű és hagyományos dízel motorok javítása és karbantartásai

Munkakör betöltésének feltételei

  • villamossági szakirányú végzettség (nagyvasúti villamos járműszerelő, járművillamossági szerelő, villanyszerelő, műszerész)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • érettségi
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • versenyképes béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/év)
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére – vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon
  • az alapbér 4%-ának megfelelő Önkéntes Nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye
Békéscsaba

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Császi Fruzsina Kitti 30/581-4352

2019. október 31.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre