Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamossági járműszerelő (Békéscsaba)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Békéscsaba, Békés
  • A hirdetés 22 napja lejárt

MÁV-START
MÁV-csoport

VILLAMOSSÁGI JÁRMŰSZERELŐ

munkatársat keresünk

Szívesen vennél részt új technológiák megismerésében? Jártas vagy műszaki tevékenységek lebonyolításában? Csatlakozz csapatunkhoz! Ha érdekelnek a részletek, olvass tovább és jelentkezz a békéscsabai telephelyünkre mihamarabb!

Feladatok

  • vasúti járművek fékszerkezeti elemeinek és futóműveinek javítása, karbantartása
  • vasúti járművek valamennyi villamos és mechanikus szerkezeti elemeinek, belső berendezéseinek javítása, karbantartása
  • vasúti járműveken önálló hibafeltárás és elhárítása
  • vasúti járművek villamos berendezéseinek kimérése
  • korszerű és hagyományos dízel motorok javítása és karbantartásai

Munkakör betöltésének feltételei

  • villamossági szakirányú végzettség (nagyvasúti villamos járműszerelő, járművillamossági szerelő, villanyszerelő, műszerész)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • érettségi
  • vasúti járművek ismeretei
  • szerelési technológia ismeretei

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • versenyképes béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/év)
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére – vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon
  • az alapbér 4%-ának megfelelő Önkéntes Nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye
Békéscsaba

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Császi Fruzsina Kitti 30/581-4352

2019. szeptember 30.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre