Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamossági gépkarbantartó (XV.kerület)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Villamossági gépkarbantartókat

keresünk Budapestre.

Munkavégzés helye: Budapest XV. Kerület

Feladatok:

  • CNC megmunkáló gépek karbantartása (3-4-5 tengelyes megmunkáló központok)
  • Javítási, felújítási feladatok elvégzése
  • Karbantartási tevékenységek dokumentálása

Elvárások:

  • Villamosipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Siemens; Fanuc; Heidenhein, Unipro és AEG vezérlések karbantartási ismerete

Előnyök:

  • SAP karbantartási modul ismerete előnyt jelent
  • Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés szakmai tapasztalattól függően
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Budapest
Pest
XV. kerület
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre