Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamossági csoportvezető

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.05.18.
Jelentkezési határidő: 2019.05.28.

Partnerünk egy német termelő vállalat, mely zöld mezős beruházás keretében Debrecenben nyitja meg új, európai gyártó kapacitását. Az összeszerelő üzem főbb termékei a présgépek, lamináló rendszerek és felületkezelő gépek, melyeket elsősorban fa-, autó-, építő- és műanyagipar számára gyártanak.

A gyártóberendezések összeszerelését végző csoport szakmai támogatására, olyan egyedi gépek összeszerelésében jártas kollégát keresünk, aki nyitott a szakmai fejlődésre és vezetői ambíciókkal rendelkezik.

Feladatok:

  • 10-15 fős csapat szakmai irányítása
  • specifikus képzést követően a csoportban dolgozó kollégák betanítása
  • 3D modellek, műszaki rajzok olvasása
  • egyedi gyártóberendezések összeszerelésének koordinálása
  • szakmai tevékenységhez köthető adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • releváns, szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, műszerész stb.)
  • gyártóberendezések, egyedi gépek összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • 3D modellek, műszaki rajzok olvasása, értelmezése
  • alap szintű angol vagy német nyelvismeret
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, ERP)
  • szakmai továbbképzésre, külföldi tréningekre való nyiottság

Előnyök:

  • jártasság PLC programozásban
  • csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • korábbi munkavégzés külföldön, nemzetközi gyártó cégnél

Amit kínálunk:

  • induló, zöldmezős beruházás nyújtotta szakmai perspektíva
  • mobiltelefon korlátlan használattal
  • külföldi továbbképzés
  • tiszta, zajmenetes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre