Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamosmérnök/technikus gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budaörs

Hozzáadva: 2019.11.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.02.

Az Oncotherm Kft. orvostechnikai eszközök gyártásával foglalkozik, küldetésük, hogy a rákos betegek túlélési esélyeit megnöveljék. Most a villamosmérnök osztályukra keresnek lelkes gyakornokot.

Görgess lejjebb a többi információért.

Feladatok:

  • Modulok bemérése, hibakeresés, javítás
  • Gyártási folyamatok megismerése, dokumentációkészítés
  • Kisebb elektromos, mechanikus szerelés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Alapszintű villamos ismeretek
  • Méréshez szükséges eszközök ismerete: tápegység, multiméter, oszcilloszkóp
  • Forrasztási ismeretek
  • Alapfokú angol ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől csütörtökig 8.00 - 16.30 között pénteken 7.30- 14.00 között heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 300 Ft/óra
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Rugalmas munkaidőben végezhető diákmunka
  • Villamos alaptudások kamatoztatása
  • Képzett, gyakorlott technikusok mellet szerezhetsz tapasztalatot
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • Híradástechnikai ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek Budaörs
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre