Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamosmérnök

HSA Kft.
Régió: Tuzsér

Hozzáadva: 2019.02.20.
Jelentkezési határidő: 2019.03.06.

Feladatok:

  • Műszaki berendezések karbantartása és javítása
  • Karbantartási műveletek (megelőző, prediktív és korrekciós) végrehajtása, koordinálása
  • Műszaki fejlesztési projektek mérnöki támogatása (hatékonyságnövelő, energia fogyasztás csökkentő)
  • Tűzvédelmi rendszer felügyelete, működtetése, fejlesztése
  • Kézikönyvek, műszaki dokumentációk naprakészen tartása, fejlesztése
  • Új berendezések beüzemelésének, új folyamatok bevezetésének támogatása
  • Kollégák szakmai támogatása, képzések biztosítása

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3 év ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó
  • PLC karbantartási tapasztalat (programozási tapasztalat előnyt jelent)
  • Proaktivitás, nyitott gondolkodásmód
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Lean módszertani ismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Tuzsér
Helyek Tuzsér
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.02.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre