Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamosmérnök tervező

Munka-Társ Hungária Kft.
Régió: XII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.07.
Jelentkezési határidő: 2019.11.06.
header

2013-ban alapított megújuló energetikai-, villamosenergia átviteli- és elosztó hálózati rendszerekkel foglalkozó partnerünknek új munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Elosztói Engedélyes (DSO) és / vagy Átviteli Hálózati Engedélyes (TSO) hálózatainak tervezése
  • A közművek-helyi szabályzatok integrálása a tervekbe
  • A műszaki tartalom kiválasztása és az engedélyezési dokumentáció összeállítása
  • Kábel / szabadvezetéki hálózatok kiviteli tervdokumentációinak elkészítése
  • Kivitelezői kooperációkon szükség szerinti részvétel
  • Magán beruházók köf / naf hálózatainak tervezése, engedélyezési és kivitelezési dokumentációinak összeállítása

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

Előny, de nem feltétel:

  • Épületvillamossági tervezési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • A pozíciónak megfelelő bejelentett jövedelem
  • Megegyezés szerint béren kívüli juttatások: cél-bónusz, AYM kártya
  • Kamarai tagsági díj hozzájárulás
  • Fejlődési lehetőség egy lendületes csapat tagjaként

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Munkába állás időpontja: Azonnal vagy megegyezés szerint

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre