Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamosmérnök / Szoftverfejlesztő beágyazott rendszerekhez

  • Unix Autó Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép- kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, amely önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. Magasan képzett mérnök csapatunk elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztésével és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017- ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több mint 3600 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. Kutatás-fejlesztési részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Áramkörök fejlesztése egyedi automatizált célgépekhez
  • Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
  • Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • 1-3 év fejlesztői tapasztalat
  • Beágyazott környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat (ARM, GCC)
  • Altium Designer magas szintű ismerete
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven
  • Kiváló probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Kezdő juttatási csomag: havi bruttó 800.000 Ft + juttatások +mobiltelefon
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • A fejlesztési projekt végig követése a tervezéstől az átadásig
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Rendszeres teljesítmény-értékelés
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által, változatos feladatok
  • Tervezhető munkaidő, állandó szabad hétvége
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) várjuk.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre