www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok

Hozzáadva: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1114135

Nemzetközileg elismert partnercégünk részére keresünk nappali tagozatos aktív/passzív státusszal rendelkező diákokat.
Feladatok:

  • Segédüzem tervezői (védelmi áramkörök és motoros leágazások tervezése) VAGY villamos kötés tervezői (transzformátor aktívrész részlettervező) feladatok ellátása

Elvárások:
  • Villamosmérnöki BSC/MSC képzésen nappali tagozatos hallgató
  • Angol szóbeli és írott kommunikáció
  • Office alapos ismeret
  • Precíz, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • Rugalmas munkavégzés (min. 2-3 nap/hét vállalása tanulmányoktól függően)
  • Szakmai gyakorlat biztosítása

Előnyök:
  • Műszaki rajz, tervező program ismerete

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy küldd el fényképes önéletrajzodat!