Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Villamosmérnöknek tanulsz és szeretnél gyakorlatot szerezni egy piacvezető cégnél?

Ne hagyd ki a lehetőséget, jelentkezz partnerünkhöz

Villamosmérnöki gyakornoknak!

A cégről:
Különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat.

Feladatok:

  • Mérnöki feladatok ellátása
  • Altiumban schematic, layout frissítés
  • Kisebb forrasztási munkák elvégzése
  • Termékek rendszerezése, adatbázisokba adat felvitel
  • Kis termékek mechanikai összeszerelése
  • Dokumentáció írás (magyar, angol nyelven)
  • Elektronikai mérések elvégzése következő eszközök használatával: multiméter, oszcilloszkóp, (spektrum analizátor)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony villamosmérnöki területen, legalább másodév
  • Pontosság, precizitás
  • PCB design software ismeret
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Munkakörnyezet:

  • Kellemes irodai környezet
  • Étkező, korlátlan tea-, kávé, vízfogyasztási lehetőség

Munkaidő:
Hétköznaponként 8 és 18:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • NYÁK tervező szoftver ismerete
  • forrasztási tudás
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete

Heti óraszám:
20 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fizetés:
Br. 1680 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Mérnök, műszaki
Energetika / Villamosság > Energetikai mérnök, Energetikus, Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre