www.cvonline.hu

Villamosmérnök / Gépészmérnök / Építőmérnök

  • A hirdetés 188 napja lejárt

A nyomóvezetékes vízellátás 125 éves jubileumát ünneplő, a hazai víziközmű ágazat élmezőnyébe tartozó, modern technológiát alkalmazó TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. a jövő szakembereit keresi pécsi telephelyére, akikkel biztosítható a zavartalan, minőségi ivóvízellátás az elkövetkező évtizedekben is.

A 170 ezer lakos ivóvízellátását és szennyvíz elvezetését biztosító nagyvállalat felsőfokú végzettséggel betölthető pozíciókba jelenleg

Villamosmérnököt, gépészmérnököt és építőmérnököt

keres.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szereted a kihívásokat és minél sokrétűbb szakmai tudást, tapasztalatot szeretnél elsajátítani; sőt a ranglétra magasabb fokait is „megmásznád”
  • amellett, hogy tudsz önállóan dolgozni, szeretsz barátságos, inspiráló légkörben munkatársaiddal együtt gondolkozni
  • hosszú távú munkalehetőséget keresel egy stabil vállalati és iparági háttérrel rendelkező szolgáltatónál
  • meglévő szakmai tapasztalatodat tudod nálunk kamatoztatni (de ha pályakezdő vagy, akkor is szívesen fogadjuk jelentkezésed)
  • szívesen élnél egy barátságos, szép és élettel teli egyetemvárosban, a mandulafák és a fügefák földjén, ahol messze viszi a tekintetet a Mecsek

Amit biztosítunk munkatársainknak:

  • támogató vállalati és munkatársi környezet
  • modern technológiai munkakörnyezet
  • munkaköri feladatokhoz köthető továbbképzések
  • versenyképes juttatási csomag (alapfizetés, bónusz), egyéb szociális juttatások (ingyenes sportolási lehetőség, kulturális programokon történő részvétel; csapatépítők, céges rendezvények), munkába járás támogatása

Ha kipróbálnád magad a jövő ágazatában, és részese lennél annak a komoly munkának, ami az eljövendő generációk számára is biztosítja az elérhető, tiszta ivóvizet, akkor nálunk a helyed.

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.09.21.