www.cvonline.hu

Villamosmérnök (Erősáramú)

  • A hirdetés 101 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye

Alapanyaggyártó Igazgatóság

Mérnökség, Műszaki- és Energiaszolgáltatás

Villamosmérnök (erősáramú)

munkatársat keres

Feladatok:

  • Nagyteljesítményű villamos hajtások üzemeltetése
  • Erősáramú villamos berendezések telepítésének, beüzemelésének és karbantartásának műszaki felügyelete
  • Erősáramú villamos berendezések üzemvitelének optimalizálása
  • Villamos területet érintő beruházások előkészítése
  • Beruházások során villamos projektek koordinálása
  • Villamos tervek véleményezése
  • Műszaki ellenőri tevékenység
  • Kapcsolattartás külső cégekkel, kivitelezőkkel és társszervezetekkel
  • Villamos energia felhasználás optimalizálása, energiatakarékossági projektek kezdeményezése

Elvárásaink:

  • Villamosmérnök végzettség erősáramú szakirányon
  • Hasonló területen szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, AUTOCAD)
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gyengeáramú ismeretek, tapasztalatok
  • Irányítástechnikai ismeretek
  • Villamos műszaki ellenőri jogosultság

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.10.16.