Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamosmérnök (erősáramú tapasztalattal)

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.03.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Vezető gyógyszeripari cég megbízásából erősáramú tapasztalattal rendelkező villamosmérnököt keresünk.

Feladatkör, felelősségek:

Megbízónk részére olyan erősáramú tapasztalattal rendelkező villamosmérnököt keresünk, aki felelős a vállalat villamosenergia-ellátó rendszerei, valamint az ahhoz kapcsolódó felügyeleti és mérésadatgyűjtő rendszerek karbantartási és kivitelezési feladatainak megvalósításáért.

Főbb feladatok:

• Villamos karbantartási és kivitelezési munkák műszaki előkészítése, lebonyolítása, műszaki ellenőri feladatok ellátása

• Villamosenergia rendszerek távfelügyeleti, mérésadatgyűjtő rendszereinek műszaki előkészítése, megvalósítása, a meglévő rendszerek karbantartása és fejlesztése

• Villamosenergia-ellátó rendszerekhez kapcsolódó informatikai megoldások műszaki előkészítése, megvalósítása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Munkakör betöltésének feltételei:

• Villamosmérnöki végzettség

• Legalább 3 éves erősáramú területen szerzett munkatapasztalat

• Villamos biztonságtechnikai ismeretek

• AutoCad felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

• Műszaki ellenőri/felelős műszaki vezetői jogosultság

• Tapasztalat ipari informatikai rendszerek kiépítésében és üzemeltetésében

• Robbanásbiztos berendezés kezelői vagy műszaki vezetői szakképesítés és/vagy munkatapasztalat

• SCADA, PLC, ipari protokollok (Modbus, EteherNet/IP), korszerű villamos fogyasztásmérők, adatgyűjtő, tároló és feldolgozó rendszerek ismerete

• CAFM szoftverek (pl. IBM MAXIMO) kezelésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat

Nyelvtudás:

nem szükséges

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk Európa több országában jelen lévő gyógyszeripari nagyvállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Kötetlen munkaidő

• Laptop, mobiltelefon

• Cafeteria, 13.havi fizetés és egyéb juttatások

• Hosszútávú szakmai fejlődési lehetőségek / képzések

• Vállalati bölcsőde és óvoda

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre