Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamosmérnök (Budapest)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 109 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START

VILLAMOSMÉRNÖK

munkatársat keresünk

Villamosmérnök kollégát keresünk csapatunkba a járműkarbantartási technológiai folyamatok működtetésére és ellenőrzésére. Amennyiben gyengeáramú villamosmérnök diplomával rendelkezik, jelentkezzen most!

Feladatok

  • vasúti járművek javítási és szerelési technológiai folyamatainak működtetése, ellenőrzése
  • egyedi technológák és műszaki problémák megoldási módjának meghatározása
  • diagnosztikai vizsgálatok végzése és hibafeltárás alapján a meglévő technológiai eljárások módosítása, illetve új eljárások kidolgozása

Munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt villamosmérnöki (gyengeáramú) egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • PLC vezérlési, digitális technikai és járműdiagnosztikai ismeretek

Amit kínálunk

  • stabil, biztos munkahely
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • megbízható jövedelem
  • béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900 Ft/év)
  • a havi bruttó alapbér 3,5%.ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Budapest

Szakmai, vezetői gyakorlat

  • 1-3 év szakmai gyakorlat

Informatikai ismeret

  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Felhasználói szintű Microsoft Word ismeret

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 1/511-7519 / 01-75-19
06 30 700 5712

2018. augusztus 25.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre