www.cvonline.hu

VILLAMOSMÉRNÖK (13-8864)

Hozzáadva: 2018.08.17.
Jelentkezési határidő: 2018.09.07.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOSMÉRNÖK
(13-8864)

pozícióba.

Feladatok:

  • A berendezések hibaelhárító karbantartási tevékenységek megszervezése,
  • Megelőző karbantartási tervek folyamatos optimalizálása,
  • A berendezések törzsadatainak karbantartása,
  • Az aktuális beruházások szakmai támogatása, szükség esetén projektek vezetése,
  • Auditokon, megbeszéléseken való részvétel.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (automatizálás szakirány előny),
  • PLC programozási ismeretek,
  • Tapasztalt és pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8864”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Csongrád
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre