Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamoshálózat üzemeltető

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Sátoraljaújhely
  • A hirdetés 56 napja lejárt

Pozíció leírása:

Alállomási szekunder és primer rendszerek üzembe helyezése, diagnosztikája, cseréje megelőző felülvizsgálata, üzemzavar elhárítása és kapcsolások elvégzése;
Az elvégzett vizsgálatok dokumentálása és kiértékelése;
A telephelyi villamos hálózatba beépített védelmi rendszerek beállításának/ paraméterezések elvégzése, terhelések folyamatos monitorozása;
A telephelyi villamos hálózatot érintő fejlesztések kidolgozása és bevezetése;
Kapcsolattartás és felügyelet biztosítása a telephely villamos hálózatát érintő zavartalan működésében részt vevő szolgáltatók és a hatóság munkatársaival;
Készenlét biztosítása, együttműködve a karbantartással.

Követelmények:

Villamosmérnöki végzettség
Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
Angol nyelv ismerete társalgási szinten
Jogosítvány: B kategória
MS Office programok ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

Német nyelvismeret
Műszaki ellenőri jogosultság

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396

Értékelt kvalitások

Műszaki ellenőri jogosultság Rugalmasság
Proaktivítás
Együttműködő készség
Gyors helyzetfelismerő készség
Kommunikációs készség
Önálló

Amit nyújtunk

Szakmai kihívások
Versenyképes juttatás

Helyek Sátoraljaújhely
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre