Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Villamoshálózat szerelő II. (Budapest, Szolnok, Dorog, Balassagyarmat)

  • Az álláshirdetés 26 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

VILLAMOSHÁLÓZAT SZERELŐ II.

munkatársat keresünk

Feladatok

  • villamos és energiaellátási berendezések karbantartása, azokban bekövetkezett meghibásodások üzemzavarok elhárítása
  • feszültségmentesítés és szerelői érintésvédelmi ellenőrzések végzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektromechanikai műszerész, elektronikai műszerész, távközlési műszerész)
  • orvosi alkalmasság
  • legalább 1 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye
Budapest, Szolnok, Dorog, Balassagyarmat

Szakmai, vezetői gyakorlat
1-3 év szakmai gyakorlat

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Rácz Anett Réka 01/19-05 1/511-1905

2019. szeptember 30.

Társaságunk
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.
Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Dorog
Komárom-Esztergom
Balassagyarmat
Nógrád
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre