Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamoshálózat szerelő I. (Dombóvár)

  • Magyar Államvasutak Zrt.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 26 napja lejárt

MÁV Zrt.
Villamoshálózat szerelő I.

Helység
Dombóvár
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési,forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • villamos és energiaellátási berendezések karbantartása, azokban bekövetkezett meghibásodások üzemzavarok elhárítása
  • feszültségmentesítés és szerelői érintésvédelmi ellenőrzések végzése

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (szakmunkás/szakiskolai) – villanyszerelői szakképesítés
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

A munkáltató által biztosított vasúti képesítések megszerzését követQen az elérhetQ havi bruttó jövedelem pótlékokkal és cafeteriával együtt akár 215.000-255.000 Ft.

Amit ajánlunk továbbá

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2019.02.28.

Bővebb felvilágosítást ad
Csetneki Beáta 1/515-1429 / 05-14-29
CSETNEKI BEÁTA 06/1-5151429#

Várjuk jelentkezését!

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre