Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamoshálózat szerelő (Budapest)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

MÁV Zrt.
villamoshálózat szerelő

Helység
Budapest

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás) vagy Ingatlankezelés

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • önállóan végzi a villanyszereléssel kapcsolatos munkákat
  • térvilágítási, váltófűtési, energiaellátási hibaelhárítási, karbantartási tevékenységet végez
  • készenlétes szolgálatot lát el
  • megrendelés esetén szakfelügyeletet ad
  • végzi a kisfeszültségű berendezések feszültségmentesítését

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú állami szakmunkás / szakiskolai végzettség
  • középfokú vasúti szakképesítés
  • 2 év szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmény

2018.10.04.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre