Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos üzemi projektmérnök

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.09.22.
Hirdetés azonosító: 1429854
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Projektek villamos szakági részének teljeskörű vezetése a műszaki előkészítéstől a tervezésen és kivitelezésen keresztül az üzembe helyezésekig.

Feladatkör, felelősségek:

• Projektek villamos szakági részének teljeskörű vezetése a műszaki előkészítéstől a tervezésen és kivitelezésen keresztül az üzembe helyezésekig.

• Tervezők feladatainak meghatározása, tervezési munka koordinálása, műszaki tervek ellenőrzése.

• Beszerzések, versenyeztetések műszaki támogatása, ajánlatok költségvetések kiértékelésében való részvétel.

• Kapcsolattartás a projektekben résztvevő társosztályokkal, szállítókkal, kivitelezőkkel.

• Tervezi és irányítja a kivitelezők feladatvégzését, elvégzi a villamos műszaki ellenőri feladatokat.

• Projekttervek, ütemtervek elkészítése, a költségek nyomonkövetése.

• Az előkészítési és kivitelezési folyamat teljeskörű dokumentálása.

• A projekt státusz rendszeres jelentése, erőforrás tervezése, szakmai támogató javaslatok kidolgozása a további feladatokra, intézkedésekre.

• Külső karbantartó szervizek tevékenységének koordinálása.

• A jótállás körébe tartozó meghibásodások javításának biztosítása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Erősáramú villamosmérnök diploma (preferáltan energetikai szakirány)

• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, MS Projekt, AutoCAD)

• Csapatmunkában való jártasság, ugyanakkor képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre

• Jó kommunikációs és együttműködő készség

• Komplex rendszerekben való gondolkodás, folyamatszemlélet, precizitás

• Új ismeretek iránti fogékonyság

• Rugalmasság, terhelhetőség, magabiztos fellépés

Előny:

• B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

• Beruházásokban/kivitelezésben szerzett gyakorlat

• Robbanásbiztos berendezésekre vonatkozó szakképzettség/gyakorlat

• Műszaki ellenőri vagy felelős műszaki vezető végzettség, tapasztalat

• Terv ellenőrzésben, projektmenedzsmentben való jártasság

• Érvényben lévő villamos szakági szabványok ismerete/szabványossági felülvizsgálói végzettség

• SAP PM, CAFM szoftverek (MAXIMO) ismerete

Nyelvtudás:

Angol nyelvtudás előny

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Budapest
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.09.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre