Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos tervezőmérnök

  • BIO-NRG Kft.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 80 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő naperőmű fejlesztő, építő és üzemeltető cég keres meglevő csapatához villamos tervezőmérnököt:

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás az illetékes elosztói engedélyessel
  • Villamos tervek rajzolása, úgy, mint csatlakozási terv, mérési terv, kiviteli terv, engedélyes terv
  • Terv engedélyezési folyamatokban való aktív részvétele és kivitelezés során szakmai támogatás nyújtás
  • Tervek ellenőrzése és gyártókkal való szakmai konzultáció
  • A tervezési idő figyelembevétele, időtervek nyomon követése
  • Projektvezető támogatása technikai kérdéseiben

ELVÁRÁSOK:

  • 3+ év villamos tervezői tapasztalat
  • Villamosmérnöki, tervezőmérnöki felsőfokú végzettség
  • Autocad felhasználó szintű ismeretekkel rendelkezik
  • Magasfokú problémamegoldó képesség és a részletekre való figyelmesség
  • Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság
  • Személygépjármű vezetési gyakorlat, B kat. jogosítvány
  • Biztos felhasználói informatikai ismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Biztos angol nyelvtudás írásban és szóban

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kreatív munkakörnyezet
  • Változatos projektek
  • Fejlődési és karrierlehetőség a cég növekedésével
  • Állandó kihívások
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Iroda (XI. kerület), országosan is végezhető, Home Office támogatással

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre