Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos tervezőmérnök

  • Instalent
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Az erősáramú villamossági tervezés, gyártás és kivitelezés területén tevékenykedő, magyar tulajdonban lévő energetikai vállalat keres felsőfokú műszaki végzettséggel és angol nyelvtudással rendelkező

Tervezőmérnököt.

Feladatok:

  • Erősáramú berendezések tervezése EPLAN és AutoCAD szoftverrel
  • Villamos vezérlések tervezése
  • Termékdokumentációk és kapcsolási rajz összeállítása
  • Gyártás során felmerülő problémamegoldó projekt támogatása

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • EPLAN és/vagy AutoCAD ismerete
  • Energetikai területen szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Erősáramú rendszerek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Éves juttatási csomag bruttó 6.000.000 Forinttól
  • Egyedi energetikai projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség villamos berendezésgyártási területen

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre