Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos tervezőmérnök

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett aktiválva

A National Instruments Kutatás-Fejlesztési Mérnökségének Áttervező mérnöki csoportjába keresünk pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező új mérnök kollégát tervezőmérnök pozícióba. Téged keresünk, ha ismered az elektronikai gyártókörnyezetet, átfogó rendszerszemlélettel rendelkezel, energikus és proaktív vagy. Ebben a pozícióban lehetőséged van végigkísérni a termék útját a kezdetektől a kivezetésig, valós hatást gyakorolni az üzletre és az életciklus menedzsmentre. Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél egy összetartó, segítőkész csapat részeként dolgozni baráti légkörben, multinacionális high-tech körülmények között, várjuk a jelentkezésed.

Feladatok

  • Piacon lévő termékeink mérnöki támogatása, valamint áttervezése (így a K+F az új termékek fejlesztésére tud összpontosítani)
  • A termékek életciklus menedzsmentjének támogatása
  • Költségcsökkentéssel, hatékonyság- és megbízhatóságnöveléssel, technológiaváltással, gyárthatósággal, valamint tesztelhetőséggel kapcsolatos projektekben való részvétel, valamint ezek felkutatása és végrehajtás
  • A gyártási és K+F csoportok közötti kommunikáció elősegítése
  • Intenzív kapcsolattartás az anyacég K+F mérnökségével, valamint a projektekben résztvevő mérnöki és termelési csoportokkal

Feltételek

  • Felsőfokú villamosmérnöki
  • Elektronikai és méréstechnika ismeretek
  • Digitális áramkör technikák és a hardver leíró nyelv, VHDL ismerete
  • Szakmai tapasztalat digitális áramkörök (FPGA) tervezésében és ellenőrzésében
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Eredményorientált, fejlődésre, tanulásra nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkában való aktív részvétel
  • Priorizálási képesség

Rólunk

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre