www.cvonline.hu

Villamos tervezőmérnök

  • A hirdetés 64 napja lejárt

Amennyiben szívesen csatlakozna egy skandináv tulajdonú, szakterületén piacvezető nemzetközi vállalatcsoport villamosmérnöki csapatához, akkor jelentkezzen

munkakörbe.

Feladatok

  • Termékfejlesztési folyamatban való részvétel
  • Tesztelési eljárások és tervek kidolgozása, összeállítása
  • Labormérések, kalibrálások, hitelesítési mérések ellenőrzése
  • Mérési eredmények kiértékelése
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Új termékfejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 éves villamos tervezőmérnöki tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatjátékos, nyitott, eredményorientált személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Erősáramú villamosmérnöki ismeret
  • Motortervezésben szerzett tapasztalat
  • Villamosgépekre vonatkozó szabványok ismerete
  • Gyártási vagy valamely terület specialistájaként szerzett szakmai tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Rugalmas, adminisztratív munkarend, sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.11.20.