Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos tervezőmérnök - Győr

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.09.18.
Jelentkezési határidő: 2018.08.25.
Hirdetés azonosító: 1731754

Feladatok:

  • Egyedi ipari berendezések, célgépek telepítésében való aktív részvétel
  • PLC vezérlések teljes körű programozása
  • Megrendelők tervezési igényeinek kielégítése
  • Kapcsolódó dokumentumok készítése
  • Műszaki egyeztetés az alvállalkozókkal ajánlatadás és kivitelezés időszakában
  • Berendezések üzembe helyezésében való részvétel és próbagyártás a megrendelőnél

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalt hasonló munkakörben
  • PLC vezérlési ismeretek (Omron, Siemens)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Projektszemlélet, jó munkaszervezés, rugalmasság, kreativitás

Előnyök:

  • Vállalatirányítási rendszer (Oracle) ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Absztrakciós, modellalkotó képesség
  • Önállóság, megbízhatóság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria keret
  • Bejárás támogatás
  • Biztos munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési, képzési lehetőségek

A munkavégzés helye:

Győr

A megbízónk profilja:

Egyedi gépek gyártásával foglalkozó győri Partnercégünk részére toborzunk.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre