Ugrás a tartalomra
VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK (15-9871)
pozícióba.

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK
(15-9871)

pozícióba.

Feladatok:

  • Erőművek, turbinák, motorok villamos karbantartása, karbantartási munkák felügyelete,
  • Hibakeresések, rendszerekben történő módosítások végzése, koordinálása,
  • Jegyzőkönyvek készítése angolul és magyarul.

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Szervizmérnöki tapasztalat VAGY PLC-ben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Főváros közeli lakóhely, vagy nyitottság a költözésre.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkavégzésre való lehetőség,
  • Kimagasló juttatási csomag,
  • Laptop,mobiltelefon,
  • Ingyenes angol nyelvi képzés,
  • Egészségbiztosítási csomag,
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Országosan Budapest központtal illetve külföld

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9871”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása