Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos szakoktató (Győr)

  • E.ON Hungária Zrt.
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 34 napja lejárt

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. keres új munkatársat győri munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Szakmai oktatás működésének biztosítása
  • A tanulók irányítása, fejlesztése, támogatása
  • A cég szervezeti egységeinek a működésének és tevékenységük megismertetése
  • A hálózati technológiák, munkavédelmi szabályok, LEAN szemlélet megismertetése a tanulókkal
  • A munkavégzéshez szükséges jogszabályi előírások, szabványok, típustervek, műszaki kézikönyvek, munkavédelmi előírások, technológiai utasítások megismertetése a tanulókkal
  • A mindennapi munkavégzés koordinálása, feladatok elosztása
  • Kapcsolattartás a középiskolákkal, képzőhelyekkel
  • Eszközök és anyagok rendszeres rovancsolása
  • Munkaruha, védőruha, védőeszköz, szerszámok biztosítása, szükség szerinti cseréje
  • Kapcsolattartás a műveleti irányítókkal és munkavezetőkkel
  • A tanulók teljesítményének értékelése
  • Tanmenet, tanterv készítése, a napi munka során a tevékenységre vonatkozó folyamatleírások és egyéb szabályozások betartása, a felmerült eltérések jelzése a felelősök felé.
  • A tanulók által felvett jegyzőkönyvek, munkanaplók, dokumentumok áttekintése
  • Tanulók rendszeres ellenőrzése, a munkavégzési szabályok és a technológiai utasítások be nem tartásának dokumentálása
  • A képzéshez szükséges dokumentumok vezetése, naprakészen tartása
  • Akkreditációs folyamatokban, ellenőrzéseken való aktív részvétel

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelő szakmunkás végzettség és mestervizsga, vagy Villanyszerelő szakmunkás végzettség és Erősáramú villamosmérnök diploma
  • Legalább 3 év szakmaspecifikus tapasztalat
  • WINDOWS, MS Office és egyes SAP modulok használata
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül 15%-os fix bérjuttatást biztosítunk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Áramdíj kedvezményt biztosítunk

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Oktatás / Képzés > Képzési szakértő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre