Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK (14-9597)

HumanField Kft.
Régió: Fejér, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.09.19.
Jelentkezési határidő: 2019.09.21.

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK

(14-9597)

pozícióba.

Feladatok:

  • A villamos fejlesztési projektek szervezése és irányítása,
  • Részvétel a beruházások és a műszaki fejlesztések megszervezésében és végrehajtásában,
  • Fejlesztési tevékenységek tervezése és irányítása,
  • Rendszeres jelentések készítése a vezetőség felé.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Fejér megye és Bács-Kiskun megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9597”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Fejér
Bács-Kiskun
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre