Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos karbantartó

Leadec Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.05.31.
Jelentkezési határidő: 2019.06.01.

Győri csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Villamos karbantartó / Speciális berendezések

Feladatok, felelősségi körök:

  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:
    • Termelést támogató berendezések
    • Légtechnikai berendezések
    • Épületgépészeti vezérlések, szabályozások

Munkatársainknak amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarendet

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Szakközép iskolai végzettség (villanyszerelő, vagy elektronikai műszerész, gépész)
  • Műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Robbanás biztos berendezések területén szerzett tapasztalat
  • Kapcsolási rajz ismeretek
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Munkavégzés helye: Győr

Pályázati anyagát (magyar nyelvű fényképes önéletrajz) a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan > Szellőzéstechnikai szakember
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre