Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos karbantartó

Trenkwalder Kft
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.21.

Győrben található autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

  • Gépek, berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • Villamos javítási feladatok végrehajtása, azonnali hibaelhárítás
  • PLC hibakeresés
  • Épületvillamossági karbantartási feladatok

  • Erősáramú villamos végzettség
  • Gyártó berendezések villamos karbantartásában, PLC hibakeresésben szerzett tapasztalat
  • Siemens S5, S7 programnyelv ismerete
  • Hajtásvezérlések javításában szerzett tapasztalat
Előny:
  • Frekvenciaváltós hajtás vezérlés ismerete

  • Folyamatos, 12 órás műszakrend
  • Alapbér + béren kívüli juttatások
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása vagy szállás

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.12.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre