Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos karbantartó technikus

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Vállalatunk, saját termékkategóriájában a világ meghatározó nemzetközi gyártója. Termékeinket több millióan használják világszerte a biztonság és védelem, klímatizálás, energiaellátás és vezérlés, higiénia és szaniteráruk témakörében. Jelenleg bővülő csapatunkba keressük leendő munkatársunkat

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártó gépek, berendezések üzemeltetése
  • A termelő gépeken felmerülő napi automatizálási hibák feltárása és javítása
  • Részvétel új berendezések telepítésében, folyamatos fejlesztésében
  • Elektromos és program hibák keresése, elhárítása, alapszintű mechanikai hibák javítása
  • Gépek/berendezések vezérléseinek önálló program módosítása
  • Technológiai berendezések, műszerek szakmai felügyelete
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, műszerész, automatizálási technikus)
  • Legalább 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • PLC programozási, hibakeresési jártasság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó- és kezdeményezőképesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzéshelye: Jászberény

Helyek Jászberény
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés > Automatizálás, Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Karbantartó, Műszerész, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre