Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VILLAMOS KARBANTARTÓ (PLC PROGRAMOZÓI TAPASZTALATTAL)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2019.01.08.
Hirdetés azonosító: 2291341

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Gépek, épületek, berendezések elektromos karbantartása, javítása, állagvédelme.
  • Megelőző karbantartás végzése
  • Az éves karbantartási tervben megfogalmazottak teljesítése
  • A műszaki problémák azonnali jelentése a karbantartási csoportvezetőnek, junior karbantartási menedzsernek vagy a termelési műszakvezetőnek
  • Napi teendőkről, gépellenőrzések eredményeiről jelentés készítése a karbantartási csoportvezetőnek vagy a junior karbantartási menedzser részére
  • Géprajz készítése
  • Javaslattétel a gépek, berendezések, épületek rendszeres karbantartását érintő feladatok kapcsán
  • A gépek berendezések biztonságos és szabványos csatlakoztatása az elektromos hálózathoz
  • A munkavédelmi szabályok szerint az elektromos kapcsoló szekrények zárva tartása, ellenőrzése és takarítása
  • Új munkatársak oktatása

Elvárások

  • Min. villamos ipari középfokú végzettség
  • Élelmiszergyártásban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOS KARBANTARTÓ (PLC PROGRAMOZÓI TAPASZTALATTAL), Kecskemét környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Gyártás / Termelés

Régió

Bács-Kiskun
Iratkozzon fel állásértesítőre