Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos karbantartó - Győr (2 műszak)

Man at Work Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.02.16.
Jelentkezési határidő: 2019.03.13.

Feladatok:

  • Az automatizált fröccsöntő gépek és egyéb berendezések karbantartása és a folytonos rendelkezésre állás biztosítása
  • A működésben felmerülő problémák analizálása és megoldása
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló precíz munkavégzés

Előny:

  • Fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Villamos karbantartó munkakörben szerzett tapasztalat
  • PLC ismeret
  • Robotprogramozási ismeret
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés + műszakpótlékok
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri termelő vállalat számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre