Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos járműszerelő (Debrecen)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 7 napja lejárt

MÁV-START
MÁV-csoport

VILLAMOS JÁRMŰSZERELŐ

munkatársat keresünk

Szívesen kipróbálná villamossági területen szerzett tudását vonatokon? Debreceni járműbiztosítási csapatunkba keresünk középfokú, villamos szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát - jelentkezzen most!

Feladatok

  • végzi a vasúti vontatójárművek technológia szerinti karbantartását, javítását.
  • végzi a vontatójárművek villamos berendezéseinek karbantartását, javítását, cseréjét,
  • villamos vezérlési áramkörök vizsgálata, szükség szerinti cseréje,
  • villamos áramforrások, akkumulátorok karbantartása, javítása, ellenőrzése,
  • villamos forgógépek, vezérlési berendezések vizsgálata, szükség szerinti javítása.
  • járművek diagnosztikai mérése, elemzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú szakközépiskola vagy szakirányú szakképesítés (villamos járműszerelő, elektronikai műszerész, mechatronikai műszerész, autóvillamossági műszerész)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • elektronikai műszerész gyakorlat
  • emelőgép, targonca kezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • béren kívüli juttatás éves szinten (Cafetéria) bruttó 271.400.-Ft + Szép Kártya nettó 92.900.- Ft
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
  • önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás alapbér 4%-a

Munkavégzés helye
Debrecen

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Simon Henrietta 30/737-8916

2019. június 27.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre