Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos hálózat kezelő

Leadec Kft.
Régió: Maklár, Heves

Hozzáadva: 2019.07.12.
Jelentkezési határidő: 2019.07.14.

Újonnan induló projekthez Maklár telephelyre üzemeltetési feladatok ellátása céljából az alábbi munkakörbe új munkatársakat keresünk:

Feladatok, felelősségi körök:

  • A közép és kisfeszültségű berendezések üzemeltetése, ellenőrzése, kapcsolások elvégzése
  • A hozzá tartozó berendezések hatékony működésének és rendelkezésre állásának biztosítása
  • Üzemzavar elhárítása
  • Az üzemvitelhez tartozó dokumentációk kezelése

Munkatársainknak amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarendet

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Szakmunkás / technikus végzettség (villanyszerelő, technikus)
  • Villamos alállomás kezelői /villamos hálózat kezelői képesítés
  • Minimum 3 éves villamos területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Emelőgépkezelői, targoncavezetői engedély

Munkavégzés helye: Maklár

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Pályázati anyagát (magyar nyelvű fényképes önéletrajz) a pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Maklár
Heves
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre