Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VILLAMOS FEJLESZTŐMÉRNÖK (14-9700)

HumanField Kft.
Régió: Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.11.13.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS FEJLESZTŐMÉRNÖK
(14-9700)

pozícióba.

Feladatok:

  • A termékfejlesztésben való aktív részvétel,
  • Beágyazott szoftverek fejlesztése,
  • NYÁK tervezés,
  • Javítási lehetőségek keresése,
  • Együttműködés a fejlesztő csapat tagjaival,
  • A dokumentáció elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök vagy mérnök informatikus),
  • Beágyazott szoftverfejlesztés vagy áramkörök tervezése terén szerzett ismeretek,
  • Aktív angol nyelvtudás.
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kimagasló juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9700”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Hardver mérnök, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre