Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Villamos építésvezető / projektvezető

  • VILL-KORR Hungária Kft
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 15 napja lejárt

A VILL-KORR HUNGÁRIA Kft

Magyarország egyik legkiemelkedőbb villamosipari vállalata

hálózatépítési és technológiai villamos munkák kivitelezéséhez

VILLAMOS ÉPÍTÉSVEZETŐ / PROJEKTVEZETŐ

munkatársat keres.

Együtt legyünk sikeresek

Leendő Kolléga feladata lesz:

  • a kivitelezés során a projektek lebonyolítása,
  • kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel,
  • alvállalkozói feladatok koordinálása,
  • költségek tervezése (előkalkuláció), ellenőrzése,
  • üzembe-helyezési eljárások lefolytatása.

Elvárásaink:

  • min. 5 éves erősáramú területen szerzett szakmai gyakorlat
  • villamosmérnöki, üzemmérnöki, vagy villamos ipari technikusi végzettség,
  • MV-ÉP/ÉV, MV-VI/A felelős műszaki vezetői minősítés megléte,
  • magas szintű számítógépes ismeretek,
  • jó szervezési képesség, problémamegoldó személyiség,
  • kiváló helyzetértékelés
  • kiváló kommunikációs, prezentációs képesség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • gyengeáramú rendszerek (Tűzjelző, behatolás jelző, kamera, beléptető, stb.) ismerete előny.

Ajánlatunk:

  • országos átlag feletti jövedelem bruttó alapbér 500 000.-Ft/hó
  • teljesítménytől függően elérhető bruttó átlagjövedelem  745 000.-Ft/hó
  • kimagasló cafetéria juttatás bruttó 64 000.-Ft/hó
  • év végi jutalom
  • kihívást jelentő feladatok,
  • hosszú távon stabil kiszámítható és változatos munkahely.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, valamint szeretne egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni, fizetési igény megjelölésével küldje el önéletrajzát a következő címre:

VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.

9027 Győr, Berkenyefa sor 9.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikai menedzser, Energetikai mérnök, Energetikai művezető, Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Kivitelező
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Üzemmérnök, Villamosmérnök
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre